سرپرست حوزه هنری استان کرمانشاه از برگزاری ورکشاپ و کارگاه آموزشی «رویاهای پوچ ترامپ» با حضور هنرمندان کرمانشاهی و کردستان در استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، امین مرادی از برگزاری ورکشاپ و کارگاه آموزشی «رویاهای پوچ ترامپ» توسط خانه کارتون حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کرمانشاه و با همکاری خانه کاریکاتور حوزه هنری استان کردستان خبر داد.

وی افزود: این برنامه در روز سیزدهم آبان همزمان با سالروز تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام (ره)، تبعید حضرت امام خمینی(ره) به ترکیه و روز دانش آموز در نگارستان سوره حوزه هنری کرمانشاه برگزار می شود.

این مسئول بیان کرد: این ورک شاپ جهت تعامل هرچه بیشتر هنرمندان دو استان و با هدف مقابله ی نرم با هجمه های دشمنان و به منظور بیان خطرات استکبار برای جهان با زبان بین المللی هنر برنامه ریزی شده است.

مرادی گفت: در این برنامه یک روزه، هنرمندان به موضوعاتی چون رویاهای پوچ ترامپ، دموکراسی آمریکایی، حقوق بشر آمریکایی، نقش مرزبانان و سبزقامتان سپاه پاسداران در محافظت از مرزهای جمهوری اسلامی و امنیت پایدار کشور و منطقه در آثار خود می پردازند.

وی افزود: آثار هنرمندان شرکت کننده پس از اهداء جوایز به نفرات برتر به صورت نمایشگاه گروهی در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت.

مرادی گفت: از علاقه مندان به این رشته هنری دعوت می شود جهت شرکت در این کارگاه طی 11 آبانماه سالجاری جهت ثبت نام به خانه کاریکاتور حوزه هنری استان کرمانشاه مراجعه کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج