مسوول پیگیری مصوبات معاونت هماهنگی و پیگیری نهاد ریاست جمهوری گفت: دستگاه‌ها از توان و تجربه بسیار مؤثر بازوند برای تحقق مصوبات سفر رئیس‌جمهور به استان و همچنین پیگیری امورات خود استفاده کنند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، عباس ملکی در جلسه پیگیری مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان با بیان این مطلب که وجود استاندار کنونی کرمانشاه یک برگ برنده و موقعیت ویژه برای این منطقه محسوب می شود، افزود: استاندار کرمانشاه، بسیار مجرب، فعال و پیگیر برنامه و طرح‌ها می‌باشند لذا دستگاه‌ها باید از وجود ایشان جهت تحقق مصوبات سفر رئیس‌جمهور به استان و همچنین امورات خود نهایت استفاده را داشته باشند.

وی بیان داشت: مهندس بازوند در سمت‌ها و پست‌های قبلی خود منشأ کار و تلاش بوده و کارنامه ایشان با اثرات و نتایج درخشانی همراه بوده است لذا حال حاضر بهترین فرصت برای استان جهت استفاده از این موقعیت برتر است.

ملکی همچنین در خصوص اجرای مصوبات سفر رئیس‌جمهور به استان گفت: تمام اهتمام دولت بر آن است که این پروژه‌ها تا چهار سال آینده به نتیجه برسد و مردم زودتر بتوانند از آن بهره‌مند شوند.

وی از دستگاه‌های اجرایی استان‌ها هم خواست تا مصوبات مربوط به حوزه خود را با جدیت پیگیری کنند و از بانک‌ها نیز درخواست کرد همکاری لازم را برای پرداخت تسهیلات داشته باشند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج