استاندار گیلان با حضور در منزل حاج حسن جوشن با این پیر بسیجی دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، مصطفی سالاری در این دیدارکه با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار، مدیر کل حوزه استاندار، مدیر کل بنیاد شهید و جمعی از مدیران انجام گردید با آرزوی طول عمر با برکت از خداوند متعال برای حاجی جوشن اظهار داشت: حضور حاجی جوشن با نفس گرم خود برای مدیران روحیه بخش است.

در این دیدار حاج حسن جوشن نیزخاطرات خود را از انقلاب و دوران 8 سال دفاع مقدس بیان کرد.

گفتنی است؛ رهبر معظم انقلاب در دوران ریاست جمهوری شان طی بازدید از مناطق جنگی در خطاب به حاج حسن جوشن فرمودند : بیان قوی، نفس گرم و زبان هم زبان قوی و مطلب هم مطلب درست؛ یعنی نمونه درک روشن حزب الله را در سخن شما و در شعار شما و در حرفهای شما انسان می تواند احساس کند. آن کسانی که ادعا می کنند و می گویند و درست هم می گویند، می گویند: حزب الله آگاهانه حرکت می کند و مطلب را دقیق تحلیل می کند نشانه ی زنده اش شما هستید.

پیر بسیجی حاج حسن جوشن از رزمندگان گیلانی دوران دفاع مقدس است که بیش از 78 ماه از عمر خود را در جبهه‌های حق علیه باطل حضور داشته و در سالهای پس از جنگ نیز از حامیان اصلی کاروان پیاده گیلان به مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ره)  بوده و توفیق 27 بار حضور در بین زائران این  کاروان را داشته است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج