یک هزار و 33 مورد خدمات حقوقی توسط 133 وکیل نیکوکار در شش‌ماهه "نخست" سال ۹۶ به جامعه هدف تحت حمایت کمیته امداد استان هرمزگان ارائه شد.

به گزارش خبرگزاری موج، به نقل از  کمیته امداد امام خمینی هرمزگان، ابراهیم سلطانی مقدم، با اشاره به اینکه ۱۳۳ وکیل نیکوکار متناسب با نیاز مددجویان با کمیته امداد استان همکاری می‌کنند، گفت: ارائه خدمات مشاوره حقوقی رایگان به مددجویان و توجه به جایگاه حقوقی آنان، اساس کار کمیته امداد در رسیدن به توانمندسازی خانوارهای تحت حمایت است.

رئیس اداره حقوقی و املاک کمیته امداد استان هرمزگان با اشاره به اینکه خدمات مختلفی در طول سال به مددجویان تحت حمایت این نهاد ارائه می‌شود، افزود: یک هزار و ۳۳ مورد خدمات حقوقی در شش‌ماهه “نخست“ سال ۹۶ به جامعه هدف تحت حمایت کمیته امداد استان هرمزگان ارائه شد.

سلطانی مقدم خدمات حقوقی ارائه‌شده به مددجویان تحت حمایت را درزمینهٔ های تنظیم پرونده حقوقی، مشاوره، اظهارنامه، دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و صدور رأی و اجرای حکم عنوان کرد بیان کرد: از ابتدای سال تاکنون ۲۶۰ مورد اظهارنامه، دادخواست، شکوائیه و لایحه دفاعیه جهت ارائه به مراجع قضایی و انجام ۸۶۸ مورد مشاوره حقوقی به مددجویان تحت حمایت این نهاد ارائه گردیده است.

رئیس اداره حقوقی کمیته امداد استان هرمزگان گفت: خدمات حقوقی و قضایی به مددجویان کمیته امداد با حضور وکلای نیکوکار به‌طور رایگان ارائه و مشکلات آنان در دست بررسی مرتفع شدن قرار می‌گیرد.

وی بابیان اینکه مشارکت خیرخواهانه وکلای نیکوکار سبب شده روند رسیدگی به پرونده‌های حقوقی مددجویان با سرعت بیشتر انجام و از پرداخت هزینه‌های حقوقی جلوگیری شود، افزود: مشارکت وکلا موجب شده دغدغه‌های مددجویان در رسیدگی به مشکلات حقوقی آنان به حداقل برسد و نگران حقوق ازدست‌رفته خود نباشند.

سلطانی مقدم در پایان یادآور شد: کمیته امداد هرمزگان در سال گذشته دو هزار و ۱۷ مورد خدمت حقوقی و قضایی رایگان به مددجویان ارائه کرده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج