علی‌محمد صالحی‌نسب در نطق پیش از دستور نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر خرم‌آباد که با حضور اعضای شورا و شهردار برگزار شد، ضمن آرزوی سلامتی توأم با عزت برای رهبرفرزانه انقلاب، گفت: جمهوری اسلامی به دلیل نگرش‌های توحیدی و حق‌طلبانه‌اش همواره مورد تاخت و تاز قدرت‌های استکباری بوده است.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، علی‌محمد صالحی‌نسب در نطق پیش از دستور نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر خرم‌آباد، با اعلام این نکته که سخنان اخیر رئیس جمهور متوهم آمریکا در مورد ایران و نقش و جایگاه نهاد مردمی سپاه پاسداران، سخیف، شعاری و بی‌محتوا بود، تاکید کرد: همانطور که امام راحل فرمودند، اگر سپاه نبود کشور هم نبود. ما نیز با پیروی از فرامین امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب از این نهاد مقدس حمایت خواهیم کرد.

عضو شورای اسلامی شهر خرم‌آباد، ضمن انتقاد از اخراج نماینده زرتشتی شورای شهر یزد اظهار داشت: به عنوان نماینده اعضای شورای شهر خرم‌آباد این اقدام را به مصلحت مصالح عمومی، انسجام ملی و امنیت کشور ندانسته و یادآور می‌شوم، مسوولین به تاسی از امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، در برخورد با اقلیت‌های دینی و پیروان ادیان توحیدی درس اخلاق و کارگزاری بگیرند.

این رزمنده 8 سال دفاع مقدس، خاطر نشان کرد: با تحمیل جنگ به کشورمان از سوی عراق پیروان سایر ادیان نیز هم افق با قاطبه مردم چشم‌انداز دفع شر دشمن و آزادسازی مناطق اشغال شده توسط دشمن بعثی را پیش رو قرار داده و بدون لحظه‌ای درنگ و تردید به خیل مدافعان کشور پیوستند و با جانبازی و نثار خون سهم خود را در دفاع از کیان نظام و تمامیت ارضی پرداختند.

وی افزود: پیروان اقلیت‌های دینی با الهام از تعالیم دینی و روح ایرانی، رادمردی‌ها و جانفشانی‌های بسیار از خود نشان دادند.

صالحی‌نسب در ادامه سخنان ضمن اعلام بیعت مجدد و پشتیبانی از شهردار منتخب خرم‌آباد و آرزوی موفقیت برای ایشان در راستای معوقات کارگران شهرداری گفت: رسیدگی فوری در راستای پرداخت حقوق معوقه تعدادی از کارگران مناطق وسازمانها که عموما افرادی زحمتکش و پر تلاش هستند ضروری به نظر می رسد که امیدواریم هر چه سریع تر اقدام موثری در این زمینه صورت گیرد.

وی افزود: در راستای قراردادها، مناقصات و مزایده‌ها شفاف‌سازی شود تا از هرگونه سوء‌استفاده احتمالی و هدررفت منابع عمومی و بیت‌المال جلوگیری شود.

صالحی‌نسب، تصریح کرد: پیرو تذکرات قبلی و مصوبات کمیسیون برنامه و بودجه، شهردار خرم‌آباد هرچه سریع‌تر نسبت به ارائه برنامه پنج ساله شهرداری با بهره‌گیری از چشم‌انداز بیست ساله سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و استفاده از الگوگیری سایر شهرهای هم طراز اقدام کند.

وی با بیان اینکه از توان مدیرانی که در سنوات گذشته در راس مسئولیت‌های شهرداری خرم‌آباد بوده‌اند استفاده شود، گفت: لازم است تا در گزینش و به‌کارگیری افراد در پست‌های نظارتی مانند حراست و بازرسی در شهرداری مرکزی و مناطق سه‌گانه، توجه ویژه‌ای صورت گیرد.

عضو شورای اسلامی شهر خرم آباد خاطر نشان کرد: امیدوارم شورای پنجم شهر خرم‌آباد با توجه به تجربه مدیریتی، تلاش و کوشش صادقانه بتواند اقدامات موثری در عرصه‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و عمرانی به منصه ظهور برساند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج