مسوول روابط عمومی اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: امسال برای معرفی صنایع‌دستی کرمانشاه در نظر داریم نمایشگاه صنایع‌دستی متعددی را در مسیر عبور زائرین اربعین حسینی برگزار کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، مهدی خالوندی حضور زائران اربعین در استان فرصت مناسبی برای معرفی فرهنگ کرمانشاه عنوان کرد و گفت: در تعدادی از مجتمع‌های بین‌راهی یک غرفه صنایع‌دستی برای عرضه محصولات کرمانشاه به زوار دایر می‌گردد.

وی هم‌چنین به برپایی چند نمایشگاه صنایع‌دستی در شهرستان‌هایی که در مسیر عبور زائرین کربلا قرار دارند اشاره کرد و گفت: در شهرهای سنقر، صحنه، بیستون، اسلام‌آباد؛ کرند غرب، سرپل ذهاب و قصرشیرین در مسیر زوار اربعین نمایشگاه صنایع‌دستی دایر می‌شود.

خالوندی بابیان اینکه در مسیر رفت بیشتر کالاهای کاربردی برای استفاده مسافرین ارائه خواهد شد، بیان کرد: در مسیر بازگشت علاوه بر ارائه کلیه محصولات صنایع‌دستی استان غرفه‌هایی نیز برای عرضه سوغات مخصوص استان کرمانشاه دایر خواهد شد.

مسوول روابط عمومی اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان کرمانشاه با اشاره به اینکه بزرگ‌ترین نمایشگاه صنایع‌دستی ما در ورودی شهر قصرشیرین دایر خواهد شد، افزود: در این نمایشگاه علاوه بر ارائه محصولات صنایع‌دستی استان، برپایی سیاه‌چادر و اجرای برنامه‌های آئینی خاص این ایام را نیز در دستور کارداریم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج