پیام آور ایثار،‌ دوچرخه سوار مازندرانی بعد از گذشت 500 روز از آغاز سفر خود با شعار اقتدار و امنیت در سایه مقاومت و با تصاویر شهدای مدافع حرم به قم رسید.

به گزارش خبرگزاری موج ازقم،محمد آقا میر بابایی با انتقال تصاویر شهدای مدافع حرم 19 استان کشور وارد قم شد و هدف از سفر خود را گرامی داشت یادو خاطره شهدای مدافع حرم ذکر کرد و بیان داشت: قرار گرفتن در رکاب شهدای مدافع حرم،‌ انتقال پیام اتحاد و همدلی ملت ایران در سایه ایثار و شهادت ‌از اهداف این حرکت فرهنگی بوده است .

وی تاکید کرد: در مقابل هجمه های دشمنان و رسانه های بیگانه حرکت یک ایرانی برای معرفی شهدای مدافع حرم که برای حفظ امنیت و آرامش ایران اسلامی جان خویش را فدا کردند و از همه چیز برای دفاع از اسلام گذشتند را بر خود یک وظیفه می دانستم لذا این سفر را با نام شهدای مدافع حرم از اول تیرماه سال 95 آغاز کردم.

این پیام آور ایثار اضافه کرد: امروز ضمن حضور در بنیاد شهید وامور ایثارگران و دریافت تصاویر شهدای مدافع حرم استان قم و زیارت شهدای مدافع حرم گلزار علی بن جعفر (ع)و زیارت مرقد شریف بانوی کرامت،‌ پیام این سفر را به استانداری،‌ فرمانداری و برخی دیگر از دستگاههای استان منتقل خواهم کرد.

بابامیری اضافه کرد: تا پایان این سفر 13 استان کشور و تقریبا 150 روز دیگر باقی می باشد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج