فرمانده سپاه فجر فارس گفت: دانشجویان بسیجی در راستای مقابله با جنگ نرم فرهنگی در دانشگاه فعال و نقش آفرین باشند و برای خنثی کردن توطئه‌های استکبار جهانی تلاش کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج از شیراز، سردار سید هاشم غیاثی، فرمانده سپاه فجر فارس در دیدار با دانشجویان بسیجی استان فارس با تاکید بر اینکه حفاظت از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن یک وظیفه مهم است، گفت: علیرغم سیاه‌نمایی‌های بسیاری که بر علیه انقلاب اسلامی صورت گرفته اما دو نهاد سپاه و بسیج بخوبی توانسته‌اند از انقلاب اسلامی دفاع کرده و اقتدار خود را نشان دهند.

وی با تاکید بر اهمیت برنامه‌ریزی هدفمند در کارها و فعالیت‌ها، گفت: اثرات کارکرد‌های هدفمند تربیتی بسیج  در در زمینه‌هایی نظیر تربیتی، علمی، فرهنگی مشخص است و اقدامات شایسته‌ای توسط بسیج و سپاه در این زمینه‌ها صورت گرفته است.

فرمانده سپاه فجر با اشاره به لزوم استفاده از ظرفیت هنر در ترویج ارزش‌های انقلاب اسلامی و دین اسلام، گفت: دانشگاه هنر شیراز از ظرفیت بالقوه و قابل توجهی در این زمینه برخوردار است و اساتید و صاحب نظران انقلابی، مومن و متعهد دانشگاه باید این ظرفیت‌های بالقوه را به عرصه عمل وارد کنند.

وی ادامه داد: برگزاری نمایش بزرگ فصل شیدایی و استقبال گسترده مردم از این برنامه فرهنگی گُواه استقبال مخاطبان از آثار فاخر عرصه هنر انقلاب اسلامی است.

سردار غیاثی با بیان اینکه تاثیرگذاری بر دانشگاه، دانشجویان و نظام آموزش عالی کشور از اهداف اصلی جنگ نرم دشمنان انقلاب اسلامی است، گفت: دانشجویان بسیجی در راستای مقابله با جنگ نرم فرهنگی در دانشگاه فعال و نقش‌آفرین باشند و برای خنثی کردن توطئه های استکبار جهانی تلاش کنند.

وی خاطرنشان کرد: فلج کردن دانشگاه‌ها در زمینه تربیتی و علمی و فروپاشی اعتقادی اساتید و دانشجویان کشور محور اصلی توطئه‌های دشمنان انقلاب اسلامی بر علیه نظام اموزش عالی کشور هستند که تاکنون ناکام مانده‌اند.

فرمانده سپاه فجر خاطرنشان کرد: بسیج دانشجویی حلقه وصل حوزه و دانشگاه، طلاب و دانشجویان بسیجی است و مسئولان این دو قشر تاثیرگذار بسیج در راستای هم‌افزایی بهتر توان دانشجویان و طلاب بسیجی تلاش کنند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج