فرمانده انتظامی استان گفت: مسئولیت محوری در نیروی انتظامی در سایه گسترش تعاملات و تقویت ارتباطات با دستگاه های خدمتگزار است.

به گزارش خبرگزاری موج ازقم، فرمانده انتظامی استان قم در دیدار مدیرعامل شرکت گاز استان قم ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های مجموعه کارکنان این شرکت، اظهارداشت: همانطور که در جلسه شورای اداری استان مطرح شد همه دستگاه ها جزئی از یک مجموعه کل بوده و باید در کنار یکدیگر باشند.

وی افزود:گرچه وظایف پلیس مشخص و تبیین شده بوده و مسئولیت اداره کل گاز نیز مشخص است اما تعامل و تفاهم دستگاه ها در خدمات دهی مطلوب به شهروندان از اهمیت بالایی برخوردار است.

سردار کاظم مجتبایی  با بیان این که مدیریت عقلانی یعنی کمک دستگاه ها به یکدیگر در مسئولیت‌ها و مأموریت‌ها، گفت: شان دستگاهی مانند اداره گاز که همواره در حال خدمات رسانی به مردم و حل مشکلات شان است برای قراردادن شهروندان در مدار عزت و فضای امن و آرام شان بسیار بالا و با ارزشی است.

وی تاکید کرد: فقط امنیت نیست که می‌تواند افراد را به یک ساماندهی فکری و جسمی و روانی برساند بلکه مجموعه های خدماتی نیز می توانند آسایش، امنیت و آرامش مردم را فراهم آورند بنابراین پلیس مانند گذشته برای پیشرفت پروژه ها در کنار این سازمان خواهد بود چون اهداف آن در جهت خدمت به مردم، نظام و کشور است.

غلامرضا فرجی مدیر عامل شرکت گاز استان قم نیز ضمن قدردانی از همکاری تمامی دستگاه ها بخصوص نیروی انتظامی، گفت: از پروژه هایی که باعث رضایتمندی مردم قم شد منطقه جمکران بود که سالیان متمادی متقاضی گاز بودند اما به دلیل خارج بودن از محدوده ی شهرداری پروژه انجام نشده بود که با پیگیری های استاندار و نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در شورای تامین استان مصوب و عملیات آن را از دهه فجر آغاز و تاکنون در کوچه ها و معابر فرعی اجرایی و اکنون نیز بر روی معابر اصلی در حال فعالیت بوده که از توجه ویژه فرمانده انتظامی استان قم برای برنامه ریزی ترافیکی این پروژه قدردانی می کنم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج