مسئول بسیج جامعه زنان ناحیه مقاومت بسیج سپاه محمد رسول‌الله(ص) شیراز از برگزاری همایش فرهنگی ـ مذهبی «سه‌ ساله‌های حسینی» در شمال غرب این کلان‌شهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج از شیراز، هاشم‌خانی، مسئول بسیج جامعه زنان ناحیه مقاومت بسیج سپاه محمد رسول‌الله(ص) شیراز امروز، ۳۰ مهرماه از برگزاری همایش فرهنگی ـ مذهبی «سه‌ ساله‌های حسینی» در شمال غرب این کلان‌شهر خبر داد و گفت: این همایش فردا مصادف با اول آبان‌ماه برگزار خواهد شد.

وی با یادآوری اینکه همایش مذکور به‌همت پایگاه مقاومت بسیج حضرت معصومه(س) خواهران برگزار خواهد شد، مکان برگزاری آن را حسینیه حضرت ابوالفضل(ع) شهرک حسین‌آباد واقع در بلوار صنایع شیراز اعلام کرد.

هاشم‌خانی همچنین زمان این مراسم را از ساعت ۱۵ تا ۱۷ اعلام کرد و گفت: تبلیغات لازم جهت حضور سه ساله‌های حسنی در شهر شیراز صورت گرفته و این مراسم توسط مجریان توانمند کودکان برادران لوینی و محسن بیگی همراه خواهد بود.

وی ضمن دعوت از همه خانواده‌ها جهت حضور کودکان سه ساله خود در این مراسم، هدف از برگزاری این برنامه را نهادینه‌سازی فرهنگ اهل بیت(ع) و خصوصاً حادثه کربلا در بین نونهالان و کودکان کشور بیان کرد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج