رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس گفت: در روز ۱۳ آبان، علاوه بر دانش آموزان باید همه مردم در تجمع حضور حداکثری داشته باشند و مشت محکمی به دهان یاوه گویان استکبار بزنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج از شیراز، حجت‌الاسلام محمد رضایی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس در نشست خبری به مناسبت 13آبان گفت: دشمنی و کینه‌توزی آمریکا با ملت مسلمان ایران و اقدامات خصمانه دولت جدید و نو محافظه‌کار این کشور که با کارشکنی در روند اجرای درست موافقت‌نامه هسته‌ای و تصویب تحریم‌های جدید بر علیه ایران، مقابله با منافع ملی ایران و تهدید جمهوری اسلامی به بهانه‌های مختلف از جمله نقض برجام را در دستور کار خود قرار داده است.

این مقام مسئول بر لزوم معرفی حقانیت مردم ایران به جهانیان تاکید کرد و افزود: حقانیت مردم ایران از آنجا معلوم می شود که دولت آمریکا، ایران را محکوم کرده اما مردم آمریکا این نظر را ندارند، 75 درصد مردم آمریکا موافق برجام هستند ولی حکومتشان چیز دیگری میگوید و حتی اروپایی ها هم  برجام را تایید کرده اند.

وی خواستار همکاری همه جانبه ادارات با ستاد و کمیته‌های تشکیل شده ویژه برای زمینه سازی حضور حماسی و گسترده مردم همیشه در صحنه استان فارس در این مراسم ضد استکباری شد.

حجت الاسلام رضایی بر لزوم توجه به ایام ماه صفر و احترام به این ایام تاکید و خاطر نشان کرد: بالاخره بعد از مدت ها قلب مسلمین از شکست داعش در سوریه، شاد شد.

حجت‌الاسلام رضایی با یادآوری اتفاقات روز 13 آبان، افزود: در این روز علاوه بر دانش آموزان باید همه مردم در تجمع حضور حداکثری داشته باشند و مشت محکمی به دهان یاوه گویان استکبار بزنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس با خاطرنشان کردن اینکه مراسم راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان از ساعت ۹ صبح در بسط شهید دستغیب و بلوار شهید آیت الله دستغیب برگزار می‌شود تصریح کرد: برنامه‌های متنوع در این روز خواندن قطعنامه، سخنرانی، بیانیه تشکل‌های مختلف مردمی است.

وی افزود: در این مراسم مردم بویژه هیئتی ها، مسجدی ها، جوانان، دانش آموزان و دانشجویان در این مراسم با همراهی والدین خود با شرکت در این مراسم اقتدار نظام اسلامی را به نمایش بگذارند.

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج