رئیس بنیاد مسکن گنبدکاووس گفت: برای ادامه جدول‌بندی, زیباسازی و پارک محله آسیب‌پذیر اسلام‌آباد گنبدکاووس۶ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده که به محض تخصیص این کار اجرایی می‌‎شود.

به گزارش خبرگزاری موج،  یدالله رضایی ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر گنبدکاووس اظهار داشت: در سال گذشته یک‌هزار و 300 مترمربع جدول‌کشی و 4 هزار و 560 مترمربع آسفالت در محله اسلام‌آباد انجام شده که 300 میلیون تومان به صورت دیون صورت گرفته است.

رئیس بنیاد مسکن شهرستان گنبدکاووس افزود: در ضلع شمالی حاشیه اسلام آباد, زمینی به مساحت یکهزارو 500 مترمربع جهت ایجاد پارک در نظر گرفته شده, اما از بافت و الحاق روستا جدا است و جزء روستا محسوب نمی‌شود.

رضایی تصریح کرد: همه استعلامات لازم جهت الحاق این زمین انجام شده و امید داریم فردا در کمیته تصویب بنیاد مسکن استان به تصویب نهایی برسد.

رئیس بنیاد مسکن شهرستان گنبدکاووس تاکید کرد: همه سعی و تلاش ما این است, حداقل در مناطق آلوده, پارک‌هایی که حداقل استاندارد لازم را داشته باشد، احداث کنیم.

سرهنگ سید علی حسینی جانشین فرمانده سپاه شهرستان گنبدکاووس هم در این جلسه اظهار داشت: با توجه به بازدید مشاوران استاندار از مناطق آلوده, مشکلاتی در این مناطق احصاء شد و انتظار می‌رود تا اقدامات انجام شده محسوس, عمقی و اثربخشی لازم را داشته باشد.

جانشین فرمانده سپاه شهرستان گنبدکاووس افزود: دفع زباله, عدم نانوایی, نصب سرعت گیر در 2 یا 3 مکان که تصادف منجر به فوت داشتند, اشتغالزایی و کارآفرینی, جمع‌آوری پاتوق و خانه‌های عرضه موادمخدر از جمله مشکلات این محلات است.

سرهنگ حسینی تصریح کرد: روحانی توانمند و با ظرفیت بالا و مستقر در محله اسلام آباد می تواند نقش به سزایی در کاهش آسیب های اجتماعی داشته باشد.

جانشین فرمانده سپاه شهرستان گنبدکاووس تاکید کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی, در پیگیری مصوبات انجام شده در شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر جدیت بیشتری داشته باشند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج