فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به اینکه مردم بیشترین بهره بردار از نظارت و ارزیابی های صورت گرفته در ناجا هستند از ارتقای خدمت رسانی به مردم استان با انجام نظارت های دقیق از یگان های این فرماندهی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سردار "مهدی معصوم بیگی" در حاشیه جلسه شروع به کار هیأت بازرسان اعزامی از ناجا اظهار داشت: ذات کار بازرسی و نظارت فی نفسه یک امر خیر است به دلیل اینکه این بازرسی ها یک نگاه از بیرون به درون مجموعه انجام می دهد و باعث می شود، مشکلی اگر در روند ارائه خدمات به مردم وجود دارد در سریع ترین زمان و به بهترین نحو رفع شود و یقیناً این کار برای سازمان بسیار مفید خواهد بود.

وی با بیان اینکه در تیم هیئت بازرسان ناجا کارشناسان نخبه از هر یک از پلیس ها و معاونت های ستادی ناجا حضور دارند عنوان داشت: حضور مستقیم این افراد در یگان های انتظامی یک استان باعث می شود که نسبت به رفع مشکلات و نواقص موجود در ارائه خدمت به مردم اقدام کرده و در واقع همه بخش های ناجا در خصوص ارتقا و تقویت نیروی انتظامی آن استان یکدست و یکپارچه شوند.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه معتقد هستیم نظارت پذیری هر سازمانی نشانه کمال، بلوغ، پویایی و بالندگی آن سازمان است افزود: امروز نظام بازرسی نیروی انتظامی به طور اعم و راهبرد دستگاه های نظارت کننده در این نیرو، ایجاد پویایی و ارتقای سازمان است و همین امر باعث شده که مردم بیشترین نفع و بهره را از این نظارت و ارزیابی ها ببرند.

این مقام انتظامی، بازرسی های دوره ای در ناجا را باعث افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها در سازمان عنوان کرد و بیان داشت: این نظارت ها از انحراف استانداردهای تعریف شده جلوگیری می کند ضمن اینکه افراد خلاق، دلسوز و اثرگذار برای سازمان نیز شناسایی و مورد تقدیر قرار می گیرند.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه یگان های نیروی انتظامی امروز از بازرسی هایی که هر ساله انجام می شود استقبال می کنند، افزود: وقتی قرار است هیأتی از مرکز بیاید و مجموعه انتظامی استان را به بهره وری برساند و مشکلات آن را رفع و رجوع نماید قطعاً یگان ها نیز به این اعتقاد می رسند که  از این گونه بازرسی ها استقبال کنند.

سردار معصوم بیگی از ارتقای ارائه خدمات به مردم استان با نظارت های هیأت بازرسان اعزامی از ناجا خبر داد و گفت: با نظارت های دقیقی که این هیئت از یگان ها و بخش های مختلف انتظامی استان خواهند داشت در آینده شاهد ارتقای این فرماندهی در ارائه خدمات بیشتر و با کیفیت تر به مردم خواهیم بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج