فرماندار رودسر در جلسه شورای ورزش این شهرستان از احداث سالن بوکس و خانه کشتی در رودسر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، امیر جانبازی رودسری، با تاکید به روسای هیات های ورزشی در خصوص افزایش مطالعات و فراگیری دانش لازم در رشته مورد فعالیت خود افزود: مربیان برای رسیدن به موفقیت آموزش را سرلوحه کار خود قرار دهند.

فرماندار رودسر سلامت ورزشکاران را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: هیات ورزش های جانبازان و معلولان نگاه ویژه‌تری به این ورزشکاران داشته باشند.

وی جامعه ورزشکاران را به دلیل برخورداری از سلامت جسمی و روحی بهتر خوش فکر خواند و افزود: ورزشکاران با ایده‌های مناسب و خوب در راستای ارتقای شهرستان می‌تواند به ما کمک کنند.

جانبازی با اشاره به اینکه ورزش دوومیدانی مادر همه ورزش ها است خواستار توجه بیشتر به این رشته ورزشی در سطح شهرستان رودسر شد و گفت: برای موفقیت در سایر رشته ها لازم است که به دوومیدانی توجه بیشتری شود.

وی با اشاره به اینکه در طول چند سال اخیر نگاه خوبی به ورزش بانوان در سطح جامعه شده است، افزود: برای حل مشکلات ورزش بانوان رودسر تلاش بیشتری نیاز است و ما سعی می‌کنیم با نگاه یکسان به همه ورزش ها توجه کنیم.

فرماندار شهرستان رودسر با اشاره به در نظر گرفتن حدود یک میلیارد و 500 میلیون تومان از اعتبارات شهرستان برای بخش ورزش گفت: یک میلیارد تومان برای احداث چمن مصنوعی رودسر در نظر گرفته‌ شده که تلاش می شود به زودی محقق گردد.

وی از احداث سالن بوکس و خانه کشتی در رودسر خبر داد و افزود: از روسای هیات های ورزشی تقاضا دارم برای اختصاص 100 درصد اعتبارات تلاش بیشتری به خرج دهند تا با جذب اعتبارات به ارتقای ورزش شهرستان کمک شود.

جانبازی حل مشکلات ورزشکاران و هیات های ورزشی را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: روسای هیات ها نهادینه کردن و توسعه ورزش در بین مردم را در دستور کار خود قرار دهند.

وی پتانسیل و ظرفیت ورزشی شهرستان رودسر را بالا خواند و افزود: یکی از سیاست های شهرستان رشد روز افزون ورزش است و ما همه توان خود را برای تحقق این مهم بکار می‌گیریم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج