دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شهری استان کردستان در هفتمین جشنواره انتخاب روابط عمومی های برتر صنعت آب و فاضلاب کشور، موفق به کسب مقام سوم در بخش ارتباطات شد.

به گزارش خبرگزاری موج ،به نقل ازروابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان کردستان، مراسم پایانی این جشنواره روز چهارشنبه ۲۶ مهرماه در محل نمایشگاه بین المللی صنعت آب و فاضلاب کشور و با حضور مهندس جانباز، مدیرعامل شرکت مهندسی آبفا کشور، مدیرکل روابط عمومی وزارت نیرو و معاونین شرکت مهندسی آبفا کشور برگزار شد و طی آن از ادریس شریفی مدیر روابط عمومی آبفا این استان به جهت کسب این عنوان با اهدای لوح تقدیر و تندیس، تجلیل به عمل آمد.

در متن لوح تقدیری که به امضای مهندس حمیدرضا جانباز رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور رسیده، آمده است: "رشد و توسعه صنعت بزرگ آب و فاضلاب، مدیون تلاش بی وقفه و بی دریغ مدیران و متخصصانی است که دانش، تخصص و عمر گرانبهای خود را سرمایه ای برای سربلندی و سازندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قرار داده اند.

بدینوسیله ضمن تبریک به مناسبت کسب مقام سوم در بخش ارتباطات در هفتمین جشنواره انتخاب روابط عمومی های برتر صنعت آب و فاضلاب و تقدیر از تلاش های تحسین برانگیز شما، توفیق روزافزون جنابعالی را از درگاه ایزد منان مسئلت دارم".

 

گفتنی است حوزه ارتباطات دارای دو بخش رسانه ای و درون و برون سازمانی می باشد که محورهای بخش رسانه ای شامل: برگزاری جشنواره ها و برنامه های انگیزشی اصحاب رسانه، نشست های خبری، پاسخگویی مؤثر مدیران و کارشناسان در رسانه ها، انتشار اخبار کوتاه، گزارش و اخبار تفصیلی در رسانه های جمعی و نشریات است.

همچنین محورهای بخش درون و برون سازمانی شامل: استفاده از ظرفیت های رسانه ای درون سازمانی، برپایی جشن های دانش آموزی و بازنشستگان، بازدید از تأسیسات، ملاقات های مردمی با مدیران، رسیدگی به شکایات و مشارکت فعالانه در پوشش فعالیت های فرهنگی می باشد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج