در دیدار جمعی از آتش نشانان شهرداری با رئیس شورای اسلامی شهر رشت به پرداخت پاداش پایان سال ۹۵ به آتش نشانان شهرداری رشت تاکید شد.

به گزارش خبرگزاری موج از رشت، امیر حسین علوی در این دیدار با قدردانی از تلاشهای شبانه روزی آتش نشانان شهر رشت اظهار کرد: پرداخت به موقع حقوق سازمانهای شهرداری رشت از جمله مباحث مورد تاکید شورا می باشد.

علوی در خصوص پرداخت پاداش پایان سال ۹۵ به آتش نشانان افزود: متاسفانه این اقدام هنوز انجام نشده است و تاکید می کنم هر چه سریعتر نسبت به پرداخت پاداش پایان سال ۹۵ به آتش نشانان اقدام شود.

وی در خصوص عدم پرداخت حقوق آتش نشانان در ماه جاری تصریح کرد: ماه گذشته آتشنشانی زودتر از بقیه سازمانها حقوق خود را دریافت نمود و ان شاا با رفع مشکلات مالی پرداخت به موقع حقوق برای تمامی سازمانهای شهرداری اجرایی شود.

علوی افزود: با توجه به اینکه پاداش پایان سال ۹۵ به تمامی سازمانهای تابع شهرداری رشت انجام شده است عدم پرداخت پاداش به آتش نشانان باید پیگیری و هر چه سریعتر به سرانجام برسد.

 در این دیدار آتش نشانان حاضر خواستار دریافت پاداش پایان سال ۹۵، پرداخت به موقع حقوق و رفع مشکلات مربوط به اضافه کاریهای سازمان شدند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج