رئیس مجمع نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس با اشاره به اینکه دنبال مدیرانی هستیم که برای رفع مشکلات مردم راه حل بسازند، گفت : ما از مدیرانی که برای رفع مشکلات مردم بدنبال راه حل مناسبی هستند و راهکار ارائه می دهند، حمایت می کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج از بندرعباس، حسین هاشمی تختی در نخستین نشست شورای ساماندهی مبادلات مرزی استان هرمزگان تاکید کرد: دغدغه همه ما رفع مشکلات و نیازهای مردم بوده و هست که این امر فقط با همدلی ،همراهی و همکاری همه ی دستگاه ها ی اجرایی امکان پذیر بوده که با ارائه راه حل های مناسب بتوانیم مشکلات آنها را کم کنیم و اگر برای رفع مشکلات نیاز باشد که قانون و لایحه ای تصویب شود این کار را انجام می دهیم .

نماینده مردم هرمزگان در مجلس با تاکید بر اینکه مردم هرمزگان قاچاقچی نیستند بیان داشت : مردم هرمزگان نمی خواهند به اقتصاد کشور ضربه وارد کنند و تنها دغدغه ی آنها تآمین معیشت و زندگی خود است.

رییس کمیته بنادر و دریانوردی و صنایع دریایی کمیسیون عمران در مجلس اظهار داشت : اگر قاچاق در حد کلان صورت بگیرد که به اقتصاد کشور ضربه  بزند، باید عرصه را بر آنها تنگ کنیم ولی اگر در حد کوله بری که برای تامین معیشت و زندگی باشد، خود قانون هم این اجازه را داده است پس نباید زیاد سخت بگیریم.

هاشمی تختی در خصوص سامانه ای شدن گمرکات در استان گفت : این پیشنهاد از طرف سازمان بنادرو دریانوردی بوده که به تصویب کمیسیون عمران در مجلس هم رسیده است و اجرای سامانه الکترونیک در استان از ملزومات بوده و برای اینکه حق کسی ضایع نشود باید در چارچوب قانون اجرا شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج