مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه گفت: در شش‌ماهه امسال ۲۵۴ میلیون و ۹۸۴ هزار لیتر بنزین موتور در استان کرمانشاه توزیع‌شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۹ درصد رشد داشته است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، سید رمضان هاشمی در خصوص مصرف نفت گاز (گازوییل) گفت: در این مدت ۳۳۳ میلیون و ۲۹۹ هزار لیتر نفت گاز مصرف‌شده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، با رشد یک‌درصدی همراه بوده است.

هاشمی میزان نفت سفید توزیع‌شده در این مدت را نیز ۳۰ میلیون و ۳۹۳ هزار لیتر اعلام کرد که نسبت به مدت مشابه سال قبل یازده درصد افزایش‌یافته است.

به گفته این مسئول، توزیع نفت کوره نیز در شش‌ماهه امسال با ۴۴ درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ۳۷۳ میلیون و ۳۳۰ هزار لیتر رسیده است.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه گفت: همچنین در شش‌ماهه امسال ۲۶ میلیون و ۷۳۶ تن گاز مایع در استان مصرف‌شده که در این بخش کاهش 13 درصدی داشتیم.

وی همچنین از افزایش چهاردرصدی مصرف سی.ان.جی در شش‌ماهه امسال خبر داد و بیان کرد: در این مدت ۸۸ میلیون و ۸۲۹ هزار و ۸۳۲ کیلوگرم سی.ان.جی در استان مصرف‌شده که با مصرف این سوخت پاک حدود چهار میلیون و ۷۹۱ هزار و ۶۴۷ لیتر صرفه‌جویی در مصرف بنزین صورت گرفته است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج