به مناسبت روز جهانی عصای سفید مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان با کارکنان روشندل این اداره کل دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، در این دیدار رضا علیزاده ضمن تقدیر از زحمات کارکنان روشندل اظهار کرد: روشندلان با توان و اراده وصف ناشدنی خود باعث تأمل و تفکر دیگران در مورد قدرت و نعمت خداوند می گردند و خداوند با گرفتن نعمتی، نعمات دیگری به انسانها عطا می فرماید که خیلی از انسانها از آن بی بهره هستند و درک و فهم روشندلان از طبیعت و جهان به گونه ای با احساس تر است.

مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان با اشاره به حدیثی از رسول اکرم(ص) درباره بصیرت و چشم دل افزود: رودکی شاعر توانمند ایران زمین از کودکی نابینا بود ولی با چشم دل می دید و با همین بصیرت بود که در سن 8 سالگی مدال حافظی کل قرآن را به گردن آویخت و با طبع پاک شاعرانه به چنان درجه ای در ادبیات دست یافت که قرن هاست همچنان نامش جاودانه مانده است.

علیزاده افزود: حضور همکاران روشندل در این اداره کل الگوی تمام نمای خواستن است.

وی به اعتماد به نفس خوب همکاران روشندل اشاره کرد و گفت: عملکرد این همکاران اثبات می‌کند که نقص عضو هیچ انسانی دلیلی برای نتوانستن نیست و می‌توان با همت و کوشش مضاعف ضعف‌های جسمی را نادیده گرفت.

در این دیدار علیزاده با اهدای لوح تقدیر و از زحمات این عزیزان قدردانی کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج