معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: 4 هزار پروژه نیمه‌تمام در کشور وجود دارد که اتمام همه این پروژه‌ها نیازمند 11 هزار میلیارد تومان است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، محمدرضا داورزنی صبح امروز در دیدار با استاندار کردستان که با حضور مدیرکل ورزش و جوانان در سنندج صورت گرفت، اظهار کرد: نسلی که نسل جدید هستند با درگیری‌هایی سال‌های 58 و شرایطی که در کردستان حاکم بود چندان آشنایی ندارند.

وی با بیان اینکه اتفاقاتی که در اقلیم افتاد به نوعی اتحاد مردم را بار دیگر ثابت کرد و گفت: یکی از بهترین دوره‌های زندگی من زمانی بود که در این استان حضور داشتم.

 معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: کسانی که کردستان را از بیرون شنیده‌اند، با کسانی که با این استان از بیرون آَشنایی دارند بسیار متفاوت است.

داورزنی با بیان اینکه امروز نخستین روز از هفته تربیت بدنی است که این روز را به جامعه ورزشی استان تبریک می‌گویم، خاطرنشان کرد: انتخاب استاندار بومی را هم به مردم کردستان تبریک می‌گویم و امیدواریم حضور شما منشا خیر برای مردم استان باشد.

وی با اشاره به اینکه استان کردستان استان بکری است که تا کنون در بن بست بوده است، گفت: اگر ظرفیت‌های لازم برای توسعه گردشگری فراهم شود.

وی در بحث کمک به هیات‌های استان نیز گفت: سعی می‌کنیم اعتبارات تملک و دارایی را افزایش دهیم تا از این طریق به بحث پروژه‌های نیمه‌تمام و حمایت از هیئت‌های این استان ورود پیدا کنیم.

معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در ادامه با اشاره به وجود 4 هزار پروژه نیمه‌تمام در کشور اذعان کرد: اتمام همه این پروژه‌ها نیازمند 11 هزار میلیارد تومان است.

به گفته داورزنی، یکی از پروژه‌های نیمه تمام کشور که از اهمیت بالایی برخوردار است همین پروژه 6 هزار نفری سنندج است که مجموعه آن از همان روز اول با مشکل از جمله بحث تعدد معارضین مواجه بوده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج