سید موسی خادمی در جلسه با پیمانکاران قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء، گفت: قرارگاه خاتم بخش عمده‌ای از بار عمرانی و سازندگی کشور را به دوش می‌کشد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، سید موسی خادمی در جلسه با پیمانکاران قرارگاه خاتم در خصوص پروژه‌های عمرانی استان بیان داشت: از اقدامات قرارگاه خاتم می‌توان به عنوان جهاد اقتصادی در سال اقتصاد مقاومتی یاد کرد.

وی ادامه داد: قرارگاه خاتم در کل کشور مجموعه دولت را مورد حمایت قرار داده و بخش عمده‌ای از بار عمرانی، اقتصادی و سازندگی را به دوش می‌کشد.

دکتر خادمی گفت: اگر بخواهیم در جهت توسعه و پیشرفت استان اقداماتی انجام دهیم باید حتما از ظرفیت‌های داخلی استفاده کنیم.

به گفته استاندار لرستان مدیران دستگاه‌های اجرایی به تنهایی و بدون دخالت دیگر دستگاه‌ها نمی‌توانند موفقیتی کسب کنند و تنها با نگاه سیستمی، هماهنگ و همکاری با یکدیگر می‌شود در مسیر انجام کارها به جلو پیش رفت و موفق شد.

وی متذکر شد: اگر هر کدام از مدیران دستگاه‌ها بدون همکاری با دیگران اقدام کنند قطعا به بن‌بست خواهند رسید و چنانچه در استان نتوانیم مشکلات خود را حل کنیم موضوعات ملی نیز حل نخواهند شد چراکه ابتدا باید در خود استان مشکلات را مرتفع کرد.

خادمی با اشاره به اینکه دستگاه‌های اجرایی باید قرارگاه خاتم را به عنوان بخشی از بدنه دولت و خود بدانند، اظهار داشت: توجه و نگاه ویژه به قرارگاه خاتم لازم و ضروری است.

استاندار لرستان در پایان، تاکید کرد: حضور قرارگاه خاتم در پروژه‌های عمرانی استان فرصتی است که باید آن را غنیمت شمرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج