مهلت ارسال مقاله به همایش ملی حضرت شاهچراغ (ع) که به همت دبیرخانه جشنواره ملی علمی _ پژوهشی حضرت شاهچراغ (ع) در 4 بخش برگزار می‌شود تا 10 آذر تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری موج از شیراز، دبیرخانۀ جشنوارۀ ملی علمی ـ‌پژوهشی حضرت شاهچراغ (ع) اقدام به برگزاری همایش ملی حضرت شاهچراغ (ع)کرده است. مهلت ارسال مقاله برای شرکت در این همایش تا پایان مهر ماه بود که تا 10 آذرماه تمدید شد.

این همایش با موضوعات و محورهای «شناخت و معرفی شخصیت احمد بن موسی شاهچراغ (ع) و میرمحمد بن موسی (ع)، حوزۀ حدیث‌پژوهی حضرت شاهچراغ (ع)، حوزۀ فرهنگی، اجتماعی و مدیریت سویم حرم اهل‌بیت (ع)، حوزۀ نذورات تاریخ، اسناد و موقوفات حرم مطهر، حوزۀ معماری و شهرسازی سومین حرم اهل‌بیت(ع)» برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام احمد سلامی، معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان مقدس شاهچراغ(ع)، از تمدید مهلت ارسال مقالات به این همایش تا 10 آذر ماه خبرداد و گفت: تصمیم بر ایش شد تا این همایش پژوهشی در روز ملی پژوهش در 25 آذر ماه برگزار گردد، بنابراین مهلت ارسال مقاله نیز تمدید شد و علاقمندان می‌توانند با تلاش بیشتری آثار خود را به این همایش برسانند.

حجت‌الاسلام سلامی با بیان اینکه این همایش می‌تواند تولید منبع اطلاعاتی مهمی باشد تصریح کرد: دو هدف اصلی برگزاری این جشنواره کمک کردن به تولید دانش‌نامه حضرت شاهچراغ(ع) و ساخت سریال این امامزاده جلیل‌القدر با استفاده از منابع معتبر و پژوهشی است.

وی خاطرنشان کرد: داوری این جشنواره توسط کمیته علمی و هیئت داوران متشکل از شورای تدوین دانشنامه شامل عرفان‌منش، آیت‌الله کلانتری، حجت‌الاسلام والمسلمین برکت و حجت‌الاسلام و المسلمین جاوید انجام می‌شود.

به گزارش رضوی، به نفر اول این همایش، تندیس همایش به همراه لوح تقدیر و مبلغ 30.000.000، به نفر دوم، تندیس همایش به همراه لوح تقدیر و مبلغ 20.000.000، به نفر سوم، تندیس همایش به همراه لوح تقدیر و مبلغ 10.000.000 و به نفرات چهارم تا هشتم نیز تندیس همایش به همراه لوح تقدیر و مبلغ 5.000.000 اهداء خواهد شد.

نشانی دبیرخانه: فارس، شیراز، خیابان 9 دی، آستان مقدس احمدی و محمدی (ع)، رواق فرهنگی، دبیرخانۀ جشنوارۀ ملی علمی ـ پژوهشی حضرت شاهچراغ (ع) است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج