رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس در محل تجمع دانشجویان معترض به اظهارات سخیفانه ترامپ گفت: اظهارات رئیس جمهور سخیف آمریکا نشانه کارکرد مطلوب ایران در عرصه بین‌المللی است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس، مهدی باقری در محل تجمع اعتراض‌آمیز دانشجویان بندرعباسی نسبت به اظهارات اخیر رئیس جمهور آمریکا گفت: اظهارات گستاخانه ترامپ حتی شرکای تجاری و نظامی آمریکایی‌ها را نیز به چالش کشانده است به طوری که بسیاری از سران کشورهای اروپایی اکنون مجبورند مواضعی در مقابل اظهارات رئیس جمهور آمریکا گرفته و یا از او تبری بجویند و این نشانه کارکرد مطلوب ایران در عرصه بین‌المللی است.

وی با بیان این که اظهارات بی‌ادبانه و توهم‌وار ترامپ سبب همگرایی بیشتر ایرانیان شده است، اضافه کرد: حتی در بکاربردن نام تاریخی خلیج فارس نیز از عبارات جعلی استفاده کرده که نشانه نگاه او به مسائل و موضوعات است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس افزود: امروز رهبر معظم انقلاب یک نعمت الهی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی است، ایران اسلامی با تدبیر حکیمانه مقام معظم رهبری روز به روز در حال پیشرفت و توسعه است و پیام انقلاب اسلامی و دین مبین اسلام را به جهانیان صادر خواهد کرد.

باقری عنوان کرد: هوشیاری، صلابت و اقتدار سپاه باعث شده است که امروز بی‌عقل‌هایی همچون ترامپ علیه سپاه موضع‌گیری کنند و نسبت به این نهاد مقدس تحریم‌هایی را وضع نمایند. 

وی در پایان اظهار داشت: مهم‌ترین عامل نرسیدن آمریکای‌ها به اهدافشان در منطقه، سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی است و آمریکایی‌ها با اعمال فشار سعی در خارج کردن سپاه از محور مقاومت را دارند. 

عصر دیروز دانشجویان بندرعباسی در اعتراض به اظهارات سخیفانه ترامپ رئیس جمهور آمریکا بر علیه ملت ایران، در محوطه دانشگاه آزاد بندرعباس تجمع کردند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج