در دیدار رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان با شهردار اصفهان بر تعامل هر چه بیشتر شهرداری با این سازمان تاکید شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، شهردار اصفهان اظهار کرد: معتقدم در صورتی که خواهان این هستیم که ساخت و سازی با کیفیت در شهر اصفهان و شهر پر از جاذبه  و زیبایی ها برای گردشگران و مردم شهر رقم بخورد باید بین شهرداری و نظام مهندسی تعامل بسیار خوبی برقرار باشد.

نوروزی با بیان اینکه برای جامه عمل پوشاندن به شعارهایمان در شهرداری نیاز است نظام مهندسی کمک بسیاری به ما داشته باشد، تصریح کرد: در صورتی که شهر نظم درستی در تخصص های سازمان نظام مهندسی پیدا کند مردم متوجه می شوند که ساخت شهر از پشتوانه ای علمی برخوردار بوده است.

وی تاکید کرد: اگر شهر دچار سردرگمی و بی نظمی باشد، نخستین جایی که زیر سوال می رود نظام مهندسی و مهندسین شهر است. بنابراین از این سازمان تقاضا دارم رفت و امدها با شهرداری را بیشترکرده تا سبب افزایش نقاط مشترک و کاهش نقاط اختلاف شود.

وی با بیان اینکه سازمان و شهرداری نمی توانند به صورت جزیره های جدا از هم عمل کنند، اضافه کرد: نظام مهندسی باید با تمام توان و امکانات به کمک مدیریت شهری بیاید چراکه در غیر اینصورت کار برای شهرداری مشکل می شود.

شهردار اصفهان گفت: این آمادگی وجود دارد تا همکاری های لازم را با سازمان داشته باشیم و اطمینان دارم مجموعه سازمان نیز موفقیت شهرداری را موفقیت شخص قلمداد نکرده و موفقیت شهر محسوب می کند.

وی با بیان اینکه گردشگری می تواند منشا تحول در زمینه های اقتصادی و شادابی و سرزندگی مردم شهر باشد، تاکید کرد: این موارد ابتکارات خاص خودش را می طلبد که می توان با برگزاری چنین جلساتی هر چه بهتر به رشد و توسعه این موضوع کمک کرد.

نوروزی شهرسازی و شهروندسازی را لازم و ملزوم یکدیگر دانست و ذکر کرد: نگاه ما به شهر، شهروند سازی است چرا که اگر شهروندسازی صورت گرفت شهرسازی نیز کار آسانی می شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج