فرمانده انتظامی استان از شناسایی 38 هزار نفر از نمونه های ترافیکی در بخش های عابران پیاده، راکبان موتورسیکلت ها و رانندگان خودروها در سطح این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سردار مهدی معصوم بیگی در همایش بزرگ تجلیل از نمونه های ترافیکی ، راکبان و رانندگان قانونمند گفت: استان اصفهان یک لقب افتخار آفرینی به نام پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی دارد که پیام های زیادی به همراه خود دارد.

وی افزود: این عنوان بزرگ باعث شده که هم ملت ایران و هم مردم کل دنیا یک انتظار مضاعفی از مردم شهید پرور و ولایی این استان داشته باشند.

این مقام مسئول عنوان داشت: بر همین باور فرماندهی انتظامی استان طرحی را پیش بینی کرد تا از عابران پیاده ، راکبان موتورسیکلت ها و رانندگان قانونمند تقدیر بعمل آورد.

وی بیان داشت: باور ما این است که عنوان پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی برای اصفهان زمینه ای را فراهم کرده که پیام متفاوتی را به مردم دنیا ارائه کند و رفتار مردم ضمن اینکه رفتار کاملی است باید الگو ساز باشد، ما هم در نیروی انتظامی این اعتقاد را داریم ،بنابراین همایش بزرگی را در این زمینه سازماندهی کردیم.

سردار معصوم بیگی از شناسایی 38 هزار نفر از عابران پیاده، راکبان موتورسیکلت ها و رانندگان خودروهای قانونمند در این طرح خبر داد و گفت : این افراد  برای اولین بار در سطح کشور مورد تقدیر قرار می گیرند تا الگویی برای همه مردم در اقصی نقاط ایران باشد که بدانند جامعه ، کسانی که مقررات را رعایت می کنند مورد توجه قرار می دهد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج