دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان گفت: ناپدری 27 ساله این کودک در غیاب مادرش پس از اذیت و آزار جسمی او با کوبیدن سر این پسر 3 ساله به دیوار سبب مرگ وی شده است.

به گزارش خبرگزاری موج از رشت، علی مصطفوی نیا دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان از وقوع یک فقره کودک آزاری منجر به قتل در شهر رشت خبر داد.

وی در این رابطه گفت: ناپدری 27 ساله این کودک در غیاب مادرش پس از اذیت و آزار جسمی او با کوبیدن سر این پسر 3 ساله به دیوار سبب مرگ وی شده است.

مصطفوی نیا در ادامه افزود: طبق اظهارات متهم، وی سابقه بیماری روانی نداشته و در هنگام اقدام به عمل مجرمانه خود هیچگونه مواد مخدری مصرف نکرده است.

این مقام قضایی گفت: بنا بر نظریه اولیه پزشکی قانونی علت فوت کودک خونریزی مغزی بر اثر وارد آمدن ضربه به سر تشخیص داده شده است. همچنین آثار سوختگی بر اثر سیگار بر روی دست و پای کودک مشهود است.

دادستان مرکز استان در پایان عنوان داشت: با شکایت پدر این کودک و درخواست وی برای قصاص قاتل، پرونده در مرحله تحقیقات مقدماتی است و با توجه به حساسیت جامعه در اینگونه موارد دادگستری گیلان به طور ویژه به این پرونده رسیدگی خواهد کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج