معاون اجتماعی پلیس استان اصفهان از کشف مقدار 91 کیلو و 200 گرم تریاک و حشیش و دستگیری یک سوداگر حرفه ای مواد افیونی و همسر و فرزندان او خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ جهانگیر کریمی گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مطلع شدند یک قاچاقچی حرفه ای قصد دارد محموله ای را از شرق کشور به پایتخت انتقال دهد و از استان اصفهان عبور کند که بلافاصله یک تیم مجرب از ماموران پلیس کاشان، شاهین شهر و اصفهان وارد عمل شدند.

وی افزود: سواری 405 متعلق به این قاچاقچی در یکی از خروجی های اصفهان به سمت کاشان شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه و ضربتی متوقف شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: در بازرسی از خودرو مقدار 55 کیلو گرم تریاک و 36 کیلو و 200 گرم حشیش که زیر صندلی ها جاساز شده بود کشف شد.

سرهنگ کریمی ادامه داد: این سوداگر مرگ به همراه همسر و دو فرزند اش قصد انتقال این محموله را داشت که بحمدالله با اشراف بالای پلیس اصفهان موفق به این کار نشد.

معاون اجتماعی پلیس اصفهان در پایان تاکید کرد: نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد افیونی برخورد قاطع و قانونی می کند و اجازه جولان و سرکشی به آنان نخواهد داد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج