رئیس حوزه هنری کشور رئیس جدید حوزه هنری خوزستان را برای مدت سه سال منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، محسن مومنی شریف رئیس حوزه هنری کشور در حکمی حجت‌الاسلام و المسلمین سید شهاب‌الدین طباطبائی را به سمت ریاست حوزه هنری استان خوزستان منصوب کرد.

در حکم انتصاب حجت‌الاسلام و المسلمین سیدشهاب‌الدین طباطبائی به سمت ریاست حوزه هنری استان خوزستان آمده است:

با عنایت به سوابق و شایستگی‌های حضرتعالی و به پیشنهاد مدیرکل محترم امور استان‌ها و مجلس حوزه هنری به موجب این حکم برای مدت سه سال به‌عنوان رئیس حوزه هنری استان خوزستان منصوب می‌شوید.

اهمیت استان پرافتخار خوزستان در طول  تاریخ اهمیتی است راهبردی و  غیرقابل انکار؛ به‌ویژه فداکاری، مقاومت و حماسه‌های مردم این سامان در روزگار انقلاب اسلامی و در هشت سال دفاع مقدس فصل درخشانی است در مجموعه افتخارات ایران اسلامی که علی‌رغم تلاش‌های صورت‌گرفته حق آن در حوزه ادب  و  هنر چنان که باید ادا نشده است. اینک از جنابعالی که فرزند آن دیارید و بر مسائل و حساسیت‌های آن بهتر واقفید، انتظار می‌رود حوزه هنری خوزستان را به جایگاهی در خور شأن خوزستان بزرگ برسانید.

امید است در طول دوران مدیریت شما با تأکید به سند راهبردی و سیاست‌های ابلاغی حوزه هنری، شاهد تولید آثار فاخر هنری، ترویج فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی و حمایت از هنرمندان متعهد و تربیت هنرمندان جوان  و علاقه‌مند به انقلاب شکوهمندمان باشیم.

دوام موفقیت و سربلندی در خدمت صادقانه و خستگی‌ناپذیر را برای شما و سایر همکاران محترم از درگاه  خدای متعال خواستارم.

لازم می‌دانم از زحمات آقای مجتبی کوچک‌زاده در دوران تصدی سرپرستی حوزه هنری خوزستان قدردانی کرده و برای ایشان و دیگر همکاران گرامی توفیقات روزافزون مسئلت نمایم.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج