علی فتح الله زاده معاون ورزش قهرمانی اداره کل ورزش وجوانان کردستان عنوان کرد،با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته 200 فعالیت ورزشی به مناسبت هفته تربیت بدنی درکردستان برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، علی فتح الله زاده اظهار داشت، روز 26 مهرماه تا دوم آبان در سراسر کشور تحت عنوان هفته تربیت بدنی و ورزش نامگذاری شده است.

فتح الله زاده افزود، با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته امسال برنامه های ورزشی مناسبی در سطح استان کردستان در بخش آقایان و بانوان به همین مناسبت برگزار می شود.

وی در ادامه افزود، در برنامه های سال جاری همایش های ورزش صبحگاهی، پیاده روی خانوادگی، دو عمومی، کوه پیمائی و رقابت های مختلف ورزشی اعم از مسابقات استانی، چند جانبه و کشوری گنجانده و طی یک هفته اجرا می شود.

معاون توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان کردستان خاطر نشان کرد، طی ابلاغی به ادارات ورزش و جوانان شهرستان های تابعه تأکید شده است که کلیه برنامه های ورزشی را به صورت مدون در کلیه رده های سنی مختلف برگزار کنند.

علی فتح الله زاده تصریح کرد، برنامه های هفته تربیت بدنی و ورزش با اهداف توسعه ورزش قهرمانی و همگانی و ایجاد شور و نشاط در بین جامعه برگزار خواهد شد.

فتح الله زاده در پایان گفت، پیش بینی می شود با توجه برنامه ریزی های صورت گرفته در سال جاری حدود 200 برنامه فرهنگی ورزشی در سطح استان به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش برگزار می گردد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج