معاون هماهنگی امور زائرین استانداری قم در دیدار با هیئت مدیره و مدیران موسسه ذریه بیان داشت: استان قم ظرفیت های غنی برای جذب گردشگران دارد و با حضور هدفمند گردشگران داخلی و خارجی می توان بستر توسعه قم را فراهم ساخت و ابعاد ظرفیتی قم توان پاسخگویی به نیازهای جهان اسلام دارد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، معاون هماهنگی امور زائرین استانداری قم در دیدار با هیئت مدیره و مدیران موسسه ذریه بیان داشت: استان قم ظرفیت های غنی برای جذب گردشگران دارد و با حضور هدفمند گردشگران داخلی و خارجی می توان بستر توسعه قم را فراهم ساخت و ابعاد ظرفیتی قم توان پاسخگویی به نیازهای جهان اسلام دارد.

وی گفت: مراکز و موسسات مختلف گردشگری در استان باید با افزایش توانمندی های خود گام هایی موثری برای تبیین و معرفی جذابیت های قم بردارند و با تبادل تجربیات سایر موسسات را نیز همراهی نمایند و از تجربیات استان های دیگر استفاده نموده و با بومی سازی تجربیات نسبت به ارتقاء کمی و کیفی خود برای تسهیل در خدمت رسانی اقدام نمایند.

یونس عالی پور ادامه داد : آمایش سرزمین می تواند به توسعه گردشگری کمک کند و اهتمام به تکمیل و ساخت زیرساخت های گردشگری،  توسعه را تسهیل خواهد نمود و هرچه به ظرفیت های گردشگری موجود بها داده شود؛ شاهد رونق این صنعت در استان خواهیم بود.

وی در پایان بیان داشت: این معاونت آمادگی خود را برای شنیدن و هماهنگی در راستای حل مشکلات متولیان گردشگری را در ابعاد مختلف با رویکرد زیارتی دارد و سعی می نماید با بهره گیری از ظرفیت های استانی و ملی گام های موثری را در این راستا بردارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج