معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، گفت: براساس مصوبه ستاد مرکزی اربعین کشور تنها افرادی می‌ توانند ویزای اربعین دریافت کنند و از مرز خارج شوند که در سامانه سماح ثبت نام کرده باشند.

به گزارش خبرگزاری موج، بهروز اکرمی در نشست ستاد اربعین حسینی در استان افزود: از اول شهریور ماه تاکنون، 10 هزار زائر اربعین در سامانه سماح ثبت نام کرده اند که برای 6 هزار و 500 زائر روادید صادر شده است.

وی گفت: متقاضیان اربعین حسینی تا 8 آبان فرصت نام نویسی دارند و متقاضیان در مهلت باقی مانده می توانند برای نام نویسی به سامانه سماح به نشانی اینترنتی www.samah.haj.ir و یا از طریق دفترهای کارگزاری اقدام کنند.

اکرمی اضافه کرد: براساس مصوبه ستاد مرکزی اربعین کشور تنها افرادی می‌ توانند ویزای اربعین دریافت کنند و از مرز خارج شوند که در سامانه سماح ثبت نام کرده باشند.

معاون استاندار هرمزگان اظهار کرد: برای جلوگیری از سوء استفاده سودجویان، متقاضیان باید در سامانه سماح ثبت نام کنند.

امسال 25 موکب از استان هرمزگان در داخل و خارج از مرزهای کشور برپا می شود.

زائران استان هرمزگان سال گذشته استقبال زیادی برای اعزام به زیارت اربعین داشتند و تعداد زائران اربعین استان از 11 هزار نفر در سال 94 به 23 هزار نفر در سال 95 رسید.

اکرمی گفت: از اول شهریور ماه تاکنون ، 10 هزار زائر اربعین در سامانه سماح ثبت نام کرده اند که برای 6 هزار و 500 زائر روادید صادر شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج