صارم رضایی گفت: تلاش و ایثار اعضای جوانان جمعیت هلال احمر جای تقدیر دارد و ما از برنامه‌های جوانان جمعیت، تمام قد پشتیبانی می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، صارم رضایی گفت: در حوزه جوانان جمعیت هلال احمر لرستان تلاش‌های زیادی صورت گرفته که جای تقدیر دارد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان، در جمع مسوولین امور جوانان شعب هلال احمر و مجامع دانشجویی و جوانان جمعیت هلال احمر استان که در شهرستان سلسله برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به اهمیتی که برنامه‌های جوانان دارد، ما اختیارات لازم را به معاونت جوانان و روسای شعب جمعیت هلال احمر در شهرستان‌های استان واگذار کرده‌ایم.

وی ادامه داد: وظیفه داریم این حوزه را به دلیل نقش تاثیرگذاری که دارد تقویت کنیم و در این راه تمام قد از برنامه‌های جوانان جمعیت پشتیبانی می‌کنیم.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان تصریح کرد: برنامه‌های خوبی برای تشویق اعضایی که به صورت مستمر و فعال با جمعیت هلال احمر استان همکاری دارند در نظر داریم.

رضایی هچنین، گفت: طی دیداری که با استاندار جدید لرستان داشتیم، ایشان نیز به اهداف و برنامه‌های جمعیت هلال احمر واقف هستند و تمایل فراوانی دارند تا در این حوزه بتوانند حامی جمعیت هلال احمر لرستان باشد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج