مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مجموعه بزرگ فرهنگی و ورزشی یاسوج با اعتبار 115 میلیارد ریال تا پایان امسال افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج از یاسوج، سید محمد تقی علوی در حاشیه بازدید از مجموعه بزرگ فرهنگی و ورزشی یاسوج، اظهار کرد: مجموعه بزرگ فرهنگی و ورزشی یاسوج در زمینی به مساحت 6 هزار متر مربع و با اعتباری افزون بر 115 میلیارد ریال تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه اعتبار مورد نیاز پروژه از محل صندوق توسعه ملی تامین شده است، عنوان کرد: این پروژه مجموعه فرهنگی و ورزشی دارای استخر و پارک آبی در دو سالن مجزا، سالن تنیس روی میز، سالن بیلیارد و بدنسازی و همچنین رستوران‌های متعدد است.

علوی ابراز کرد: برای ارتقای وزرش این استان از برنامه‌های مختلفی از جمله کوتاه مدت، یک ساله، چهار ساله و برنامه ششم کمک می‌گیریم و امیدواریم پیش بینی‌های انجام شده محقق شود.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر ضرورت نظارت بیشتر بر اماکن و اموال هیئت‌های استانی، ادامه داد: صندوق پیشکسوتان، تعاونی کارکنان، کمیته قهرمانان و کمیته رفاهی در اداره کل ورزش و جوانان اجرایی شده است.

علوی تصریح کرد: با توجه به پیگیری‌های انجام شده باشگاه‌های ورزشی برتر استان با محوریت بیمه ورزشی، قهرمانی و تجهیزات در آینده نزدیک انتخاب می‌شوند.

وی تاکید کرد: مجموعه ورزش و جوانان استان برای ارتقای شاخص‌ها در این منطقه از هیچ کوششی دریغ نکرده و این مهم اولویت اصلی این اداره کل و مجموعه همکاران است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج