مدیرکل آموزش و پرورش استان از مدیران پروژه خواست به این کار صرفا به عنوان یک کار اداری صرف نگاه نکنند، بلکه به عنوان یک تکلیف اعتقادی و انسانی به این پروژه نگریسته شود.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، در ادامه روند اجرای پروژه ملی نظام مراقبت اجتماعی دانش آموزان(نماد)،جلسه مشترک مدیران و مدرسان این پروژه ملی، با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان قم برگزار شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان از مدیران پروژه خواست به این کار صرفا به عنوان یک کار اداری صرف نگاه نکنند، بلکه به عنوان یک تکلیف اعتقادی و انسانی به این پروژه نگریسته شود.

حمید رضا شیخ الاسلام افزود: اهمیت و توجه خاص به حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی از اولویت های کارمان باشد و توصیه کرد پیشگیری از آسیب های اجتماعی را از حوزه رشد مدار آغازکنند که اگر ما بخواهیم روند افزایشی جرم و جنایت رو کنترل کنیم باید در سنین رشد و شکل گیری شخصیت افراد با یک مداخله کوچک جلو انحرافات بزرگتر را بگیریم.

در این جلسه مدرسین به شرح و تبیین پروژه پرداختند و مدیران هم راهکارها و نقطه نظرات خود را برای اجرای بهتر  و مطلوبتر پروژه بیان کردند.

یادآوری می شود نماد مخفف نظام مراقبت اجتماعی و دانش آموزان است، این پروژه یکی از تدابیر اساسی کشور برای کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج