تیم بهکاپ ساحلی بانوان و آقایان قم در مسابقات قهرمانی کشور در استان مازندارن با کسب مقام قهرمانی به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرگزاری موج ازقم،مسابقات قهرمانی کشور بهکاپ ساحلی کشور در مازندران در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد که سرانجام عنوان قهرمانی و سکوی نخست از آن ورزشکاران قم شد.

 در بخش بانوان تیم بهکاپ «الف» بانوان قم با ترکیب سمانه سعادتی و مهسا یزدانی فرد موفق شدند عنوان نخست و سکوی قهرمانی این  مسابقات را از آن خود کند.

در بخش آقایان نیز تیم «ج» آقایان استان قم با ترکیب محمد سعید صالحی و محمد فرزاد امیدنیا پس از تیم های تهران و زاهدان، مشترکا عنوان سومی مسابقات را به همراه تیم تهران کسب کردند.

این مسابقات با حضور 16 تیم در بخش آقایان و 15 تیم در بخش بانوان روز جمعه 21 مهرماه در ساحل فریدونکنار استان مازندران برگزار شد.

تیم آقایان و بانوان استان قم، در این مسابقات در قالب 6 تیم ( 3 تیم آقایان 3 تیم بانوان) و به سرپرستی جعفر جعفری مجد به رقابت با حریفان خود پرداختند.

 مجید کربلایی، فرهاد فاتح(تیم الف)، حسام الدین هاشمی، مهدی کاظمی(تیم ب) و محمد سعید صالحی و محمد فرزاد امیدنیا (تیم پ) و سمانه سعادتی، مهسا یزدانی(تیم الف)، الهام محمدی، فاطمه محمدی(تیم ب) و فاطمه میرزابابایی و نرگس جعفری(تیم پ)  تیم بانوان قم در این مسابقات را تشکیل می دادند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج