رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی شاهد کاهش دما در استان خواهیم بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم درگفتگو باخبرنگارموج درقم، با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: فردا آب و هوای استان صاف تا کمی ابری بوده و بعد از ظهر شاهد وزش باد شدید و گرد و خاک بودیم. امروز جهت وزش باد در قم غربی و با حداکثر سرعتی بین 45 تا 60 کیلومتر بر ساعت است.

وی ادامه داد: فردا حداقل و حداکثر دمای استان قم به ترتیب 10 درجه و 32 درجه است، اما فردا کمترین و بیشترین دمای استان قم به ترتیب به 10 درجه و 28 درجه خواهد رسید.

محمدرضا قاضی افزود: آب و هوای استان فردا صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد شدید و گرد و خاک است، فردا جهت وزش باد در قم شمال غربی و با حداکثر سرعتی بین 45 تا 60 کیلومتر بر ساعت است.

وی با اشاره به وضعیت دمای قم طی روزهای آتی اظهار کرد: در روز چهارشنبه آب و هوای استان صاف در برخی از ساعات همراه با وزش باد خواهد بود، در این روز کمترین و بیشترین دمای قم به ترتیب 6 درجه و 25 درجه است.

قاضی ادامه داد: در روز چهارشنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 25 تا 40 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان به ترتیب شهر قم با 10 درجه و منطقه جمکران با 34 درجه بود.

قاضی در پایان خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 10 درجه و 29 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 32 کیلومتر بر ساعت با جهت شمال غربی در این شهر بودیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج