استاندار لرستان، گفت: شرکت صنایع غذایی گهر طرح به‌روز شده خود را ارائه کند، ما نیز تلاش خواهیم کرد نیازهای این شرکت را در استان مدیریت کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، سید موسی خادمی در جلسه رفع مشکلات طرح شرکت صنایع غذایی گهر دورود اظهار داشت: شرکت صنایع غذایی گهر ظرف مدت یک ماه با کارشناسی مجدد طرح کلی خود را متناسب با شرایط روز ارائه کند.

وی، گفت: باید مشخص شود که این شرکت با چه نوع سرمایه‌گذاری ‌و رویه‌ای قصد دارد در استان فعالیت کند تا بتوانیم خواسته‌ها و نیازهای آنان را مدیریت کنیم.

خادمی با بیان اینکه هدف دولت حمایت از سرمایه‌گذاران است، بیان داشت: در استان تلاش خواهیم کرد با برنامه‌ریزی بلند مدت در جهت توسعه، رونق تولید اقتصادی ‌و ایجاد اشتغال این شرکت گام برداریم.

استاندار لرستان با اشاره به مسئله آلایندگی محیط زیستی این واحد اضافه کرد: با توجه به فعالیت شرکت صنایع غذایی گهر دورود مشخص است که دارای آلایندگی بالایی نیست و به محیط زیست آسیبی نمی‌رساند.

وی در رابطه با تامین آب مورد نیاز این شرکت گفت: باید مشخص شود چه مقدار آب و برای چه نوع فعالیتی نیاز است تا بتوانیم جهت تامین آن اقدام کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج