نشست ستاد اربعین استان کرمانشاه با حضور فرمانده انتظامی استان و فرمانده هنگ مرزی استان کرمانشاه امروز یکشنبه در پایانه مرزی خسروی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سردار منوچهر امان الهی در این نشست با اشاره به نزدیک بودن مراسم اربعین حسینی و پذیرایی و میزبانی استان کرمانشاه از زائران عتبات عالیات گفت: اقداماتی در این زمینه انجام‌شده است اما آن جدیت و سرعتی که بود تاکنون ایجاد نشده است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: با توجه به موارد فوق، طبیعتاً هم  فرماندار، هم سایر مدیران باید یک سرعتی به کار بدهیم.

وی ادامه داد: ما در مجموعه انتظامی از مدت‌ها قبل به‌صورت دقیق و ریز، آنچه در حوزه انتظامی لازم است انجام شود را پیش‌بینی کرده‌ایم.

امان الهی تأکید کرد: نیروی انتظامی باید نظارت ویژه‌بر خدمات‌دهی به زائران داشته باشد و با جدیت بیشتری اقدام کند.

وی با اشاره به بحث راه‌اندازی گیت‌های گذرنامه بر پیگیری این موضوع و تسریع در راه‌اندازی آن‌ها تأکید کرد و گفت: باید این کار سرعت گیرد چراکه ممکن است از هفته آینده مراجعات آغاز شود و ما فرصت زیادی نداریم.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در خصوص نیازمندی‌هایی که نیروی انتظامی باید در محل نصب و راه‌اندازی کنند نیز گفت: از فردا این اقدامات آغاز و هر چه سریع‌تر نصب و راه‌اندازی صورت گیرد، چراکه فرصت چندانی نداریم.

وی در خصوص بحث پارکینگ‌ها نیز بر نظارت و رسیدگی نیروهای انتظامی بر آن‌ها تأکید کرد و گفت: از همین‌الان برای این پارکینگ‌ها مسئول قرار داده شود و نظارت جدی بر آن‌ها صورت گیرد.

وی در پایان بابیان اینکه اقدامات باقی‌مانده و آماده‌سازی مرز خسروی از همین امروز انجام شود، ابراز امیدواری کرد خدمات خوبی به زائران اربعین حسینی ارائه شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج