نماینده مردم شهرستان های سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسوولان باید توجه ویژه ای به دستگاه های امدادرسان داشته باشند گفت: متاسفانه کمبود بودجه و درآمد باعث شده که نیروهای آتش نشانی همواره چه از نظر درآمد و چه از نظر امکانات مشکلات زیادی را داشته باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، عصر دیروز مهندس علوی نماینده مردم شهرستانهای سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از سازمان آتش نشانی سنندج با مدیرعامل و جمعی از آتش نشانان دیدار نمود.

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: فعالیت و خدمت در دستگاهی همچون شهرداری که بیشترین ارتباط را با مردم دارد همواره یاد آور خاطرات خوشی است.

مهندس سید احسن علوی بیان کرد: از دیدگاه مردم و دولت  سازمان ها ونهادی امداد گر که در مواقع بروز حوادث در صف اول خدمت و امداد رسانی هستند از جایگاه و ارزش ویژه ای برخوردارند.

وی گفت: آتش نشانی از جمله مشاغلی ا ست که به هیچ عنوان پرداخت حقوق و مزایا نمی تواند پاسخگوی عشق ،ایثارو از خودگذشتگی آنها باشد.

مهندس علوی با بیان اینکه مسوولان باید توجه ویژه ای به دستگاه های امداد رسان داشته باشند، گفت: متاسفانه کمبود بودجه و درآمد باعث شده که نیروهای آتش نشانی همواره چه از نظر درآمد و چه از نظر امکانات مشکلات زیادی را داشته باشند.

وی افزود: کار کردن در محیط امن با فعالیت یک آتش نشان که در مواقع بروز حوادث از جان خود می گذرد کاملا متفاوت است و باید اقدام لازم در جهت رفع مشکلات این قشر زحمتکش صورت پذیرد.

نماینده مردم شهرستان های سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: خوشبختانه استاندار جدید کردستان که فردی با دیدگاه اقتصادی است منصوب شده و امیدواریم بتواند با درایت و تدبیر خود در راستای رفع مشکلات استان گامهای اساسی بردارد.

مهندس علوی افزود: یک نفر بعنوان استاندار قطعاً به تنهایی نمی تواند در راستای اجرای برنامه ها و پیشبرد اهداف خود در جهت توسعه و آبادانی استان کار کند و در این بین باید تک تک مردم و مسوولین وی را در این راه دشوار یاری کنند.

وی در پایان  از زحمات تمامی آتش نشانان تقدیر و تشکر نمود و گفت : ما هم بعنوان نماینده و خدمتگذار شما در مجلس شورای اسلامی پیگیر تمامی مطالبات مردم و همچنین رفع مشکلات آتش نشانان هستیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج