اتهام‌زنی ترامپ برای ایرانیان حنایی رنگ باخته است، ملت ایران دولت آمریکا را تروریسم بذات می‌دانند. توهین و گستاخی دیگر ترامپ استفاده از واژه جعلی خلیج عربی بود.

به گزارش خبرگزاری موج از ایلام، اظهارات تند و سخیف دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا علیه ایران موج گسترده‌ای از نفرت علیه آمریکا به وجود آورده است. ترامپ علاوه بر حمله به برجام ملت بزرگ و تاریخی ایران را به تروریست بودن متهم کرد.

بی‌شک این اتهام بزرگی است، ملتی که خود قربانی تروریسم بوده و حامیان آن یعنی داعش را شکست داده و در این راه هزینه‌های مادی و معنوی بسیاری پرداخت کرده، اتهامی نابخشودنی است. البته ملت ما با ماهیت ذاتی دولت تروریسم پرور آمریکا کاملا آشنا هستند.

این ملت حمایت آمریکا را از صدام در جنگ هشت ساله؛ حمله به هواپیمای مسافربری ایران، پناه دادن به  تروریست‌های بی‌رحم و قاتل ملت ایران و در نهایت از حمایت آمریکا از گروه‌های سلفی به خصوص داعش در سوریه و عراق کاملا آگاه هستند و با ماهیت و رویکرد دولت آمریکا آشنایی دارند و در خباثت آن تردیدی ندارند.

بنابراین اتهام‌زنی ترامپ برای ایرانیان حنایی رنگ باخته است، ملت ایران دولت آمریکا را تروریسم بذات می‌داند. توهین و گستاخی دیگر ترامپ استفاده از واژه جعلی خلیج عربی بود.

البته ملت ایران از یک بازرگان اهل معامله بیش از این انتظار ندارند، ترامپ بهتر است به تاریخ مراجعه کرده و با نام و هویت تاریخی خلیج همیشه فارس آشنا شود. اما ملت ایران بی اعتنا به این یاوگویی‌ها، بیش از گذشته متحد و یکدل شده‌اند. این وحدت و همدلی امروز در سراسر ایران موج می‌زند.

امروز شعار محبوب ملت ایران همان مرگ بر آمریکا و اسرائیل است. آنچه در پایان این نوشتار می‌توان گفت وحدت و یکپارچگی ملت ایران علیه مواضع ترامپ بود به عبارتی ایران یکپارچه علیه ترامپ شدند ملت ایران نشان داد در دفاع از انقلاب و منافع ملی مصمم و متحد هستند و با وحدت خود بار دیگر آمریکا را ناکام خواهند گذاشت.

امروز حفظ این موقعیت و انرژی برای مقابله با شیطنت‌های آمریکا ضرورتی است که با محوریت رهبری ما را به ناکام گذاشتن آمریکا در این مرحله کمک خواهد کرد. آقای ترامپ ایران با تمام توان در دفاع از اتقلاب به میدان آمده است، به هوش باش که به سرنوشت جباران تاریخ گرفتار نشوید.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج