فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: در آستانه شروع پیاده روی بزرگ اربعین حسینی، نیروی انتظامی تمامی امکانات خود را برای خدمت رسانی به زائران اربعین بسیج کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج از ایلام، سردار نورعلی یاری امروز در جمع خبرنگاران با توجه به اینکه حدود ۲۰ روز تا پیاده روی بزرگ اربعین باقی مانده نیروی انتظامی با تمام توان در حال آماده کردن تمامی امکانات برای خدمت رسانی به زائران مراسم پیاده روی اربعین حسینی است. 

وی ادامه داد: همه تمهیدات و برنامه های پیش بینی شده در حوزه های مختلف امنیتی، انتظامی و ترافیکی در حال اجرایی شدن می باشد. 

فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به اینکه تجربیات چند سال اخیر کمک زیادی به برنامه‌ریزی درست و بهتر برای تسهیل تردد زائران امسال خواهد کرد، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی به‌عنوان خط مقدم تأمین امنیت زائران تلاش می‌کند. 

وی گفت: قرارگاه اربعین بعد از اتمام رزمایش اربعین سال گذشته، برنامه‌ریزی کرده و اگرچه نیروی انتظامی مسوول تأمین امنیت زائران بر عهده دارد اما همه دستگاه‌های نظامی و اطلاعاتی پای‌کار هستند و با اشراف کامل و هر چه‌ تمام‌تر اجازه کوچک‌ترین خدشه به امنیت زائران را نمی‌دهند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج