رئیس شورای شهر اصفهان گفت: وقتی اقدامات ایران در منطقه به مذاق آمریکا خوش نیامده، طبیعی است که رئیس جمهور آمریکا چنین مواضعی علیه ایران بگیرد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، فتح‌اله معین در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان بیان کرد: اخیراً شاهد اظهارات غیر متعارف و زشت رئیس‌جمهور آمریکا علیه کشور ایران بودیم.

وی افزود: رئیس‌جمهور کشورمان در صحبت‌های خود اعلام داشت ای کاش رئیس‌جمهور آمریکا، تاریخ، جغرافی، اخلاق و درس نحوه ارتباط را بیاموزد.

وی بیان کرد: با آغاز تحولات در کشورهای منطقه، استکبار جهانی در سال‌های اخیر درصدد تعریف جدیدی از نقشه خاورمیانه شده است.

معین افزود: وقتی اقدامات ایران در منطقه به مذاق آمریکا خوش نیامده، طبیعی است که رئیس جمهور آمریکا چنین مواضعی علیه ایران بگیرد.

وی تأکید کرد: ارکان جمهوری اسلامی از جمله سپاه متعلق به کلیت نظام و مردم کشور ماست، مردم ایران همان‌طور که از تمامیت ارضی خود دفاع کردند، از تمام داشته‌های خود از جمله خلیج فارس و همه ارکان داخل نظام نیز حمایت می‌کنند و هر نوع دخالت بیگانه و حرف‌های نامربوط آنان را محکوم و از آنان اعلام انزجار می‌کنند.

رئیس شورای شهر اصفهان گفت: از طرف همه اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان این مطلب را به گوش همه جهانیان می‌رسانیم که به نمایندگی از مردم، از عزت، بزرگی و تمامیت ارضی دفاع و پشتیبانی خواهیم کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج