رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری موج، گفت: با راه‌اندازی نخستین مرکز رادیوتراپی لرستان، روزانه 70 بیمار از خدمات این مرکز بهره‌مند می‌شوند.

دکتر کوروش ساکی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری موج از لرستان، خبر داد: روزانه بیش از 70 بیمار به صورت رایگان در مرکز رادیوتراپی و پرتو درمانی باران خرم‌آباد پذیرش می‌شوند.

وی افزود: در این مرکز، اسکان همراه بیمار نیز به صورت رایگان است، به طوری که طی بیست روز دوره درمان، همراه بیمار نیز می‌تواند از امکانات استفاده کند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان، ادامه داد: با توجه به اینکه مرکز رادیوتراپی باران خرم‌آباد، نخستین مرکز پرتو درمانی استان لرستان است، در حال حاضر، تعداد 16 نفر مشغول خدمت‌رسانی به بیماران نیازمند هستند و کلیه خدمات ارائه شده نیز رایگان است.

ساکی، در خصوص شرایط تملیک مرکز رادیوتراپی باران، توضیح داد: با همکاری خوب بانک ملی استان، این مرکز با هزینه‌ای بالغ بر 130میلیارد ریال خریداری شده و در حال حاضر سند آن به نام بانک ملی لرستان است که طبق توافقات صورت گرفته مقرر شده پس از 7 سال پرداخت اقساط،  سند آن به نام مجموعه دانشگاه علوم پزشکی لرستان، منتقل شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج