استاندار قم به همراه جمعی از مسئولان استان با خانواده شهید و جانباز مبارزه با مواد مخدر استان قم دیدار کردند.

به گزارش خبرگزاری موج ازقم ، آیت الله سعیدی به همراه استاندار قم ، سردار مجتبایی، سردار هاشمی و جمعی از مسئولان استان قم شب گذشته با خانواده شهید مولاییان و جانباز سرافراز زنگارکی فراهانی دیدار کردند.

آیت الله سعیدی در این دیدارها انقلاب اسلامی را ثمره ی ایثار و مجاهدت های ملت بزرگ ایران دانست و گفت: همه ی مسئولان و مردم موظف به حفظ دستاوردهای انقلاب هستند.

وی با اشاره به قاچاق مواد مخدر توسط افراد سودجو، جانفشانی پرسنل ناجا در مقابله با سوداگران را ستودنی دانست و ادامه داد: این عزیزان جان بر کف اجازه ی احساس امنیت را به متخلفان نخواهند داد.

تولیت آستانه مقدسه حضرت معصومه (س) با اشاره به تاکیدات دینی و عقلی مبنی بر کسب روزی حلال ابراز امیدواری کرد تا شاهد اشتغال همه ی افراد به مشاغل آبرومند باشیم.

استاندار قم نیز با اشاره به ایثار و از خودگذشتگی پرسنل ناجا در مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت: امیدواریم تا با اقدامات پیشگیرانه و فرهنگی شاهد کاهش اعتیاد به مواد مخدر باشیم.

سید مهدی صادقی افزود: مسئولان و مردم باید امنیت و آرامش کشور که حاصل خون های پاک جوانان این مرز و بوم است را قدردان بوده و برای اعتلای میهن اسلامی بکوشند.

 فرمانده انتظامی استان قم نیز با اشاره به شخصیت و تربیت پرسنل نیروی انتظامی اظهار داشت: این عزیزان همیشه آماده ی ایثار در مقابله با فساد هستند.

سرذارمجتبایی شهادت و مجروحیت پرسنل ناجا در مقابله با مواد مخدر را مورد توجه قرار داد و افزود: این مسئله نشان دهنده ی عزم جمهوری اسلامی در راستای ریشه کن نمودن مواد مخدر است.

ابوالفضل شریفی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قم نیز در این جلسه با اشاره به شهادت 116 تن از پرسنل نیروی انتظامی در برخورد با اشرار گفت: 15 تن از این عزیزان در مبارزه با مواد مخدر به درجه رفیع شهادت نائل آمده اند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج