جاسم محمدی فارسانی، گفت: ۱۶ هزار نفر از دانش آموزان استان لرستان، تحت پوشش کمیته امداد قرار دارند.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان در جشن مهر عاطفه‌ها، گفت: بیش از یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان کمک مردمی از طریق جشن عاطفه‌ها به دانش‌آموزان استان اهدا شده است.

وی، افزود: کمیته امداد استان در بحث کمک‌های مردمی، صدقات و ... پیشرفت‌های خوبی داشته و در ابتدای سال تحصیلی جدید، بیش از یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان کمک به دانش‌آموزان کرده است.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان ادامه داد: در حال حاضر ۱۶ هزار دانش‌آموز تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام در لرستان است که با تلاش‌های صورت گرفته،  میزان تعهدات ما نیز سالیانه افزایش می‌یابد.

محمدی فارسانی اظهار کرد: با گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی هر سال بر میزان تعهدات ما نسبت به اسلام و انقلاب افزوده می شود.

وی گفت: حضور دانش آموزان نسل سوم و چهارم انقلاب در همه صحنه ها به خوبی نشان داد که در مسیر ترویج فرهنگ دینی و اسلامی قرار داریم.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان افزود: مداحی ها و حضور پرشور دانش آموزان در این مراسم نشان داد که نسل جوان ما همچنان در مسیر انقلاب حرکت می کنند.

محمدی فارسانی ادامه داد: تاکیدات دینی ما همواره پیرامون مبارزه با فقر و محرومیت زدایی از چهره کشور است و کمیته امداد نیز تلاش کرده تا همیشه در این مسیر حرکت کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج