استاندار گلستان گفت:‌ شورای هماهنگی کشور ‌نقشه راه را برای خود ترسیم کرده اما در استان‌ها هم نیاز است که برش استانی آن تدوین شود.

به گزارش خبرگزاری موج، حسن صادقلو، عصر دیروز در همایش سراسری روسای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به مهمترین اولویت‌های شورای هماهنگی اظهار داشت: این نهاد یکی از مظلوم‌ترین نهادهای کشور است که باید کاری کند که از مظلومیت خارج شود.

وی افزود: شورای هماهنگی برای پیشبرد اهداف خود نیازمند نقشه راه است که قطعا شورای هماهنگی کشور این نقشه راه را برای خود ترسیم کرده اما در استان‌ها هم نیاز است که برش استانی آن تدوین شود.

صادقلو بیان داشت: این شورا باید برای همه قشرهای جامعه برنامه داشته باشد. روستاییان یکی از مهم‌ترین مردمی هستند که باید شورا برنامه ویژه‌ای برای آنها ترسیم کند.

وی با بیان اینکه بیش از 47 درصد مردم گلستان را روستاییان تشکیل می دهند، گفت: این یک ظرفیت آماده برای تحقق مأموریت های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است.

استاندار گلستان افزود: ما باید در روستاها هویت انقلابی را حفظ کنیم و اگر قرار باشد توسعه‌ای رخ دهد و مغایر آن باشد سبب گرفتاری خواهد شد.

به گفته وی، مجموعه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مسئولیت نماد کردن و الگوسازی از نظام را برعهده دارد.

استاندار گلستان تصریح کرد: با همه هجمه هایی که نسبت به نظام اسلامی وجود داشته و دارد، این نظام کارهای بسیار بزرگی را انجام داده است که باید از آن‌ها دفاع کرد.

صادقلو اظهار داشت: متأسفانه برخی از بزرگان نظام برای دفاع از این دستاوردها سینه سپر نمی‌کنند و در امر تبلیغ نیز از خود ضعف نشان می‌دهند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج