مدیرکل شرکت فرودگاه‌های استان اصفهان گفت: در شهریور سال جاری 455 پرواز خارجی انجام شده است که نسبت به شهریور سال گذشته رشد 13 درصدی را شاهد بوده‌ایم.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان ، حسن امجدی در حاشیه بازدید وزیر راه و شهرسازی از فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اظهار کرد: توسعه فرودگاه در دو زاویه بلند مدت و تملک اراضی مورد نیاز و سرمایه‌گذاری شرکت وینسی و کوتاه مدت که همان اقدام بر اساس آن چه موجود است تقسیم بندی می‌شود.

وی افزود: در یک بازه زمانی 15 ماهه، ترمینال خارجی از 6 هزار متر مربع به بیش از 15 هزار متر مربع افزایش پیدا خواهد کرد؛ تأسیسات سرمایش و گرمایش احداث خواهد شد و سی‌آی‌پی موقت فرودگاه نیز در غالب همین قرارداد کلنگ آن زده شده است و ظرف 15 ماه اجرا خواهد شد.

مدیرکل شرکت فرودگاه‌های استان اصفهان گفت: در شهریور سال جاری 455 پرواز خارجی انجام شده است که نسبت به شهریور سال گذشته رشد 13 درصدی را شاهد بوده‌ایم؛ در سال 95 بیش از 19 هزار و 74 پرواز مسافری انجام شده است که نسبت به سال گذشته آن 20.5 درصد رشد داشته‌ایم، با رفع محدودیت‌های موجود، در یک بازه کمتر از 3 سال قابلیت افزایش تعداد مسافران بیش از دو برابر دارد، پروازهای خارجی در شهریور سال 96 نسبت به مرداد ماه همین سال بیش از 22.6 درصد رشد در تعداد پرواز داشته‌ایم.

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج