تیم فولاد یاسوج با 2 گل از در مقابل تیم فوتبال پرسپولیس بنه‌گز بوشهر به پیروزی رسید.

به گزارش خبرگزاری موج از یاسوج، تیم فوتبال فولاد یاسوج از سری مسابقات لیگ دسته سوم کشور توانست در مقابل تیم فوتبال پرسپولیس بنه‌گز بوشهر به برتری برسد.

بنا بر این گزارش عصر امروز بازی دو تیم فوتبال فولاد یاسوج و پرسپولیس بنه‌گز بوشهر از سری مسابقات لیگ دسته سوم کشور برگزار شد که در این بازی تیم فولاد یاسوج با 2 گل، سه امتیاز این بازی را تصاحب کرد.

گل‌های تیم فولاد یاسوج را علی‌اکبر هادی‌پور و خسرو انداوه در دقایق 3 و 7 به ثمر رساندند.

سید محمد موسوی سرمربی تیم فوتبال یاسوج در گفت‌وگو با خبرنگار موج، اظهار کرد: ما در هفته چهارم مسابقات لیگ دسته سوم کشور قرار داریم که از 4 بازی تیم فولاد یاسوج توانستیم 7 امتیاز کسب کنیم.

وی افزود: 100 درصد بازیکنان تیم فولاد یاسوج بومی استان کهگیلویه و بویراحمد هستند و این استان استعدادهای فرزندان با استعدادی دارد، اما متأسفانه به دلیل نبود اسپانسرهای مالی و گاهاً بی‌تدبیری مسوولان سبب شده تا تیم‌های ورزشی استان با مشکلات رو برو شوند.

سرمربی تیم فوتبال یاسوج افزود: تیم فولاد یاسوج با کمترین امکانات و هزینه‌های شخصی اداره می‌شود و از طرفی مسوولان توان کمک و همکاری با این تیم را ندارند.

موسوی با قدردانی از مسوولان اداره‌کل ورزش و جوانان و هیئت فوتبال استان، افزود: امیدوارم مسوولان تدابیر بهتری برای رشد و شکوفایی استعدادهای ورزشی این استان بیندیشند.

وی اضافه کرد: فولاد یاسوج تنها تیم فوتبال شهر یاسوج می‌باشد که در مسابقات لیگ کشوری حضور دارد.

این مربی فوتبال گفت: امید می‌رود سرنوشت تلخ سایر تیم‌های فوتبال یاسوج دامن تیم فولاد یاسوج را نگیرد.