سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت:در حال حاضر نیروها مشغول انجام عملیات نهایی یعنی ایمن‌سازی و لکه‌گیری هستند. .

به گزارش خبرگزاری موج، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش‌سوزی در یک کارگاه تولیدی قطعات پلاستیکی در شهرک فیروزبهرام خبر داد.

جلال ملکی درباره آتش‌سوزی یک کارگاه در شهرک فیروزبهرام اظهار کرد: ساعت 17:21 امروز آتش‌سوزی این کارگاه که تولیدی قطعات پلاستیکی بود، اعلام شد و بلافاصله سه ایستگاه آتش‌نشانی به همراه تجهیزات پشتیبانی شامل خودروی دستگاه تنفسی و فوماتیک به محل اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به اینکه محل آتش گرفته یک سوله قدیمی مسقف به وسعت حدود 600 متر بود، اضافه کرد: در داخل این سوله مقدار زیادی قطعات پلاستیکی وجود داشت که دچار آتش‌سوزی شده بودند. زمانی که آتش‌نشانان به محل رسیدند بخش زیادی از سوله شعله‌ور بود و آتش به سرعت در حال سرایت به انبارها و کارگاه‌های مجاور بود.

وی ادامه داد: آتش‌نشانان از چند طرف عملیات را آغاز کردند و به آتش حمله‌ور شدند و موفق شدند که به سرعت آتش را تحت کنترل خود در بیاورند و از سرایت آن به سوله‌ها و انبارهای اطراف جلوگیری کنند.

وی با بیان اینکه در این حادثه کسی دچار مصدومیت نشد، گفت: در حال حاضر نیروها مشغول انجام عملیات نهایی یعنی ایمن‌سازی و لکه‌گیری هستند.