سخنگوی آتش‌نشانی تهران گفت: محل آتش‌سوزی یک سوله قدیمی بود که داخل آن مقدار زیادی قطعات پلاستیکی وجود داشت و دچار حریق شده بود.

به گزارش خبرگزاری موج، سید جلال ملکی با اعلام خبر آتش‌سوزی گسترده در یک کارگاه تولید قطعات پلاستیکی در شهرک فیروزبهرام درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 17:21 بعدازظهر امروز آتش‌سوزی گسترده در یک کارگاه تولید قطعات پلاستیکی در شهرک فیروزبهرام، بعد از گلدسته به سامانه 125 اعلام شد به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی همراه با خودروی حامل دستگاه تنفسی و خودروی فوماتیک به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل آتش‌سوزی یک سوله قدیمی، مسقف به وسعت حدودی 600 متر بود؛ داخل آن مقدار زیادی قطعات پلاستیکی وجود داشت و دچار حریق شده بود، همچنین زمانیکه آتش‌نشانان به محل حادثه رسیدند بخش زیادی از این سوله آتش گرفته و کاملاً شعله‌ور بود.

وی با بیان اینکه آتش به سرعت در حال سرایت به انبارها و کارگاه‌های مجاور بود، خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان با یک مدیریت خوب عملیات را آغاز کرده، از چند طرف آتش را تحت کنترل خود درآوردند و از سرایت آتش به سوله‌ها و انبارهای مجاور جلوگیری شد.

ملکی تصریح کرد: خوشبختانه در این حادثه مورد مصدومیت نداشتیم و در حال حاضر آتش‌نشانان در حال لکه‌گیری، ایمن‌سازی محل حادثه و مراحل پایانی عملیات هستند.